Vyhlásenie o prístupnosti


Webová stránka Úradu pre reguláciu hazardných hier spĺňa všetky povinné štandardy prístupnosti pre informačné systémy verejnej správy v súlade s Výnosom Ministerstva financií č. 55/2014 Z. z. Stránka je vytvorená s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť. Je prístupná aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádových štýlov (CSS), s miernym obmedzením aj pri zobrazovaní elementov prostredníctvom Java skriptov. Je definovaná v relatívnych jednotkách a jej elementy je možné veľkostne prispôsobovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov. Stránka je pravidelne validovaná nástrojom W3C.

Textové súbory sú na stránke zverejňované okrem formátu .html aj vo formáte .pdf, preto odporúčame mať nainštalovaný voľne šíriteľný prehliadač Adobe Reader. Súbory obsahujúce tabuľky sú zverejňované vo formáte .xlsx alebo .rtf, ktoré je možné zobraziť a editovať vo väčšine bežne používaných textových editoroch. Obrázky na stránke sa zobrazujú ako grafické formáty .jpg alebo .png.

Webová stránka Úradu pre reguláciu hazardných hier má zabudovaný modul RSS, ktorým je možné získavať krátke textové správy s pravidelným odberom. Ide o informácie zo stránok Verejnosť a médiá - Aktuality, kde sú zverejňované tlačové správy, oznamy a najčastejšie dopytované otázky.

V prípade akýchkoľvek problémov s prístupnosťou webovej stránky, jej funkčnosťou alebo technickými parametrami, kontaktujte správcu portálu na adrese webmaster@urhh.sk. Pripomienky k obsahu webu zasielajte na adresu info@urhh.sk.
 

Naposledy upravené : 23.08.2019
Vytvorené : 24.07.2019